Autode kokkuost Tartus

Atlante Autokeskuses on pakub teenusena – Autode Kokkuost Tartus

Atlante ostab kiirmüügihinnaga kõiki sõidukeid. Autode kokkuost toimub Tartus.
Eelkõige näeme oma klientidena inimesi, kes vajavad kiiresti raha ja ei taha ise tegeleda oma auto müügiga.
Selleks, et me suudaksime anda teile kiire vastuse teie sõiduki hinna kohta, saadke meile e-mail aadressile: info@atlante.ee, kuhu kirjutage oma sõiduki: mark ja mudel; läbisõit; tehnilised andmed; värvus; lisaseadmed ning lisage ka pildid.

Autode kokkuost Tartus
  • Et saaksite auto meile müüa kiirmüügihinnaga, saadame teie kirjale vastuse meie poolse nägemusega, mis hinnaga me ostaksime tagasi teie sõiduki ja kui see on teile vastuvõetav lepime kokku aja, millal te saate tulla näitama meile oma sõidukit.
  • Kontrollime oma töökojas teie sõiduki tehnilist korrasolekut ja teostame välise visuaalse kontrolli ning seejärel lepime kokku lõplikus müügihinnas.
  • Pakume ka võimalust meile müüdud sõiduk hiljem tagasi osta. Sellisel juhul sõlmime lepingu, milles määrame ära hilisema väljaostu hinna ja tähtaja. Tagasiostmisel tuleb tasuda teenustasu 0,4 % päevas sõiduki ostu summast iga kalendripäeva eest, mis on möödunud peale lepingu sõlmimist kuid mitte vähem kui 10% ostusummast ja kõik sõiduki registreerimisega seotud kulud. Leping sõlmitakse maksimaalselt kaheks kuuks.

Või kui Sul on soovi müüa enda auto ise ära, siis vaata Atlante komisjonimüügi tingimusi siit!

Kõige uuema info leiad meie Facebookist!

Aadress

Jaama 143, Tartu 50705

 

Kontakt

+372 51 00 555

romer@atlante.ee

Oleme avatud

Esmaspäevast reedeni
9.00-17.00

    Küsimus? Saada teade