OÜ Atlante kasutatud autode garantiitingimused

Kõigile OÜ Atlante poolt müüdud autodele, millele on sõlmitud kliendiga garantii kokkulepe, kehtib kolmekuuline või 3000 km läbimise OÜ Atlante garantii, mis algab üleandmise kuupäevast. OÜ Atlante garantii kehtib kõigile neile OÜ Atlante poolt müüdavaile autodele millel on müügi kuulutustes äramärgitud viide garantiile. Pärast vea või defekti ilmsikstulekut tuleb automüüjat viivitamatult teavitada ning kokku leppida aeg auto ülevaatamiseks OÜ Atlante remonditöökojas. OÜ Atlante garantiitingimused kehtib ainult Eesti Vabariigis.

Garantii hõlmab:

  • Defektseteks tunnistatud osade parandust või vahetamist.

OÜ Atlante garantii alla kuuluvad tööd tuleb teha OÜ Atlante volitatud esindaja remonditöökojas. Garantiinõude rahuldamise korral lähevad defektsed osad OÜ Atlante omandusse. Varuosade asendamine või parandamine ei pikenda sõiduki garantiid ega vahetatud osade garantii kehtivust. Auto loetakse tehniliselt korras olevaks, kui läbib riikliku tehnoülevaatuspunkti nõuded.

Garantii ei hõlma:

  • Juhtumeid, kui kasutatakse ebakvaliteetset kütust (k.a. mittevastav biokütus) või lisaaineid kütuselisanditena, mis põhjustavad toitesüsteemi rikkeid;
  • sõidukit kasutatakse rendi-, takso- või patrullautona;
  • garantiijuhtumist on tekkinud kaudseid kulusid (autorent, hotell jne);
  • sõidukit kasutatakse võistlustel või võidusõiduks;
  • parandus- ja remonditööd on teostatud OÜ Atlante poolt mittevolitatud remonditöökojas.

Regulaarset kontrolli ja hooldust. Garantii ei laiene hoolduse kulumaterjalidele, loomulikust kulumisest tingitud osadele, puhastus- ja reguleerimistöödele.

Kulumaterjalideks loetakse järgnevaid detaile:

  • filtrid (k.a. FAP diiselkütuse kübemefilter), akud, vedelikud, süüteküünlad, abirihmad, klaasipuhastid, lambipirnid, piduriklotsid, pidurikettad, piduritrumlid, amortisaatorid, siduriketas, korv, survelaager, hooratas, rattalaagrid, rooliotsad ja kõik kuulliigendid, istmekatted, rooliratas, käigukangi nupp ja erinevad salongi polstrid, rehvid, veovõllid, mootori lisaseadmed,elektri- ja elektroonika seadmeid, juhtumid, kui sõidukit on kasutatud valesti, eksimuste ja hooletuse korral.

Sõiduki valmistaja kinnitust mitteomavate varuosade paigaldamise tagajärgi. Sõiduki valmistaja kinnitust mitteomavate ettevõtete poolt läbiviidud parandus-, ümberehitus või muude tööde tagajärgi (sh külmutusseadmed, gaasiseadmed, elektri- ja elektroonikaseadmed, isotermilised ümberehitused jne.) Loodusjõududest või liiklusõnnetustest tingitud kahjusid.

Kõige uuema info leiad meie Facebookist!

Aadress

Jaama 143, Tartu 50705

 

Kontakt

+372 51 00 555

romer@atlante.ee

Oleme avatud

Esmaspäevast reedeni
9.00-17.00

    Küsimus? Saada teade